בניית אתרים לעסקים בהתאמה אישית לפרסום ושיווק עם תוצאות 

דף הבית >> אפיון אתר
הניסיון שלנו מראה שכל אתר שהכנו לו אפיון וגם בנינו אותו
הגיע למקומות ריאליים בחיפוש האורגני תוך זמן קצר.

אפיון אתר שיזניק את העסק שלך במעלה תוצאות החיפוש בגוגל

אפיון אתר זה כלי מופלא שבעזרתו אנחנו מתכננים ויוצרים עבורך את אסטרטגית השיווק והבידול של האתר שלך מול אתרי המתחרים. זהו כלי שיכול להזניק אותך במהירות במעלה החיפוש האורגני.

האפיון יוצר את המשפך השיווקי ללקוחות הרלוונטיים שהגיעו לאתר מהחיפוש האורגני והופך אותם מלקוחות מזדמנים ללקוחות שרוכשים ומשלמים עבור המוצרים או השירות.
רוצה לשמוע כבר עכשיו עוד פרטים על אפיון אתר עבורך?
אפשר לנייד - 054-2025268 
וגם במייל - 
 info@totalvision.co.il
ואפשר דרך טופס הצור קשר ואנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי
רוצה לשמוע כבר עכשיו עוד פרטים על אפיון אתר עבורך?
אפשר לנייד - 054-2025268 
וגם במייל - 
 info@totalvision.co.il
אפיון אתר זו הדרך היחידה שאנחנו מכירים שיכולה לגרום לאתר להפוך מעוד אתר שנמצא באינטרנט בעמוד לא רלוונטי לאתר שהוא נכס מניב לאורך זמן לבעליו.
אפיון אתר
אפיון אתר זו שיטה הפועלת על פי פרוטוקול קבוע שמייצר את התוכנית האדריכלית לאתר. בדיוק כמו שבונים בית- ראשית פונים לאדריכל שיכין שרטוט של הבית, החדרים וגודלם, היכן הם ימוקמו וכד'. השרטוט האדריכלי יוצר את מבנה הבית, בין היתר, על מנת שיהיה קל להסתובב בו (באתר) בנוחות מרבית, במיוחד לכל מי שיבוא לבקר אותך בו (באתר).

כן, האתר הוא הבית הוירטואלי של העסק, וכמו שנדאג לבניית בית אמיתי, כך צריך להתייחס לבניית אתר עבור העסק. וזו גדולתו של האפיון שאנחנו מייצרים.

איך זה מתבצע?

למידע נוסף או לבקשת הצעת
 מחיר שמותאמת במיוחד עבורך 

 גוגל מאוד מעריך כשנשארים באתר הרבה זמן וקוראים את התוכן בעמודים שונים הקשורים או משלימים לאותם הנושאים שעינינו את הוגלש. 

מבחינת גוגל זה אומר שהאתר רלבנטי והתכנים מעניינים וחשובים ללקוח הפוטנציאלי ולכן יש סיכוי גדול שגוגל יעלה את האתר במעלה תוצאות החיפוש האורגני ללא צורך בתשלום למקדם אתרים.

סוד קטן

אפיון אתר ו- SEO
SEO ורעיונות לאפיון אתר

יש לנו לקוחות שמאז שאפיינו ובנינו להם אתר עסקי הם כל הזמן מחייכים

מעבר להכנת התוכנית האדריכלית אנחנו לומדים את התחום בו יעסוק האתר. בעזרת כלים אינטרנטיים אנחנו לומדים מה הלקוח הפוטנציאלי מחפש, מה המתחרים שלך עושים ומהו סל המוצרים שרוצים לשווק דרך האתר.

מתוך סך כל הממצאים, אנחנו מייצרים תוכנית פעולה של מבנה דפי האתר, אילו תכנים צרכים להיכתב בהם ע"י כותב התוכן, מהם ביטויי המפתח החשובים שיהיו בו ולאלו דפים נוספים באתר נקשר את התוכן.

מטרת תוכנית הפעולה היא מצד אחד למצוא את הבידול שלך מול המתחרים ומצד שני לתכנן את האתר כך שהוא יהיה מאוד רלבנטי למה שהלקוחות הפוטנציאליים שלך מחפשים.


כך נגרום ללקוח להישאר באתר כמה שיותר זמן ונביא אותו להבנה שבאתר הזה מצא את מבוקשו ולגרום לו ליצירת קשר או לרכישה.

סל המוצרים שלנו
מותאם במיוחד

 לנוכחות שיווקית מנצחת באינטרנט

054-2025268